kandydatów

Etat Scrum Master

Firma: Craftware Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Scrum Master

Miejsce pracy: 100% zdalnie z możliwością pracy w biurze w Łodzi lub Warszawie

Twój zakres obowiązków
  • Organizowanie pracy zespołu zwinnego stosując się do teorii, reguł i praktyk Scrum
  • Praca w międzynarodowym środowisku z zespołami rozproszonymi, przy realizacji projektów o zasięgu globalnym
  • Bliska współpraca i wsparcie Product Ownera oraz zespołu przy rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Weryfikacja działań zespołu w ramach przyjętych zobowiązań, dbałością o jakość i efektywność wykonywanych zadań
Nasze wymagania
  • Min. 1,5-2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Mastera
  • Bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu metodyk zwinnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
Mile widziane
  • Certyfikat Professional Scrum Master
  • Doświadczenie lub wiedza teoretyczna z SAFe
Co oferujemy
  • Możliwe różne formy współpracy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce wtorki
  • Zniżki na produkty firmowe i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa biblioteczka
  • Brak dress code’u
  • Gry wideo w pracy
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Wsparcie zewnętrznego psychologa
  • Prezenty dla pracowników