kandydatów

Etat Test Automation Engineer with Java

Firma: Craftware Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Test Automation Engineer with Java

Miejsce pracy: 100% zdalnie z możliwością pracy w biurze w Łodzi lub Warszawie

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie nowych testów automatyzujących, a później ich utrzymanie
  • Stworzenie raportów z wynikami testów auto
  • Pomoc w usprawnieniu procesu QA
  • Współpraca z developerami oraz innymi członkami zespołu, żeby proces zapewnić całościowy proces zapewnienia jakości ;)
Nasze wymagania:
  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów
  • Potrafisz pisać testy z wykorzystaniem JAVA
  • Narzędzia takie jak Cypress, RestAssured nie są Ci obce
  • Wiesz, jak automatyzować testy API
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu oraz automatyzacji testów e2e oraz integracyjnych
  • Potrafisz pracować w metodologii Agile
  • Płynnie opowiesz co ma na myśli w języku angielskim, zatem B2 to minimum
  • Jesteś Testerem/Testerką z krwi i kości, który/a, który potrafi napisać test case, czy zgłosić buga w JIRA
Zaplusujesz dodatkowo, jeśli:
  • Masz już jakieś doświadczenia z branżą finansową
  • Potrafisz pracować w zespołach rozproszonych
  • Szybko i chętnie uczysz się nowych technologii
To oferujemy:
  • Krótki i konkretny proces rekrutacyjny (max. 2 etapy)
  • Możliwość pracy z dowolnej lokalizacji na świecie (możliwa praca 100% zdalnie, w tym po Covid19 + elastyczne godziny pracy)
  • Szerokie spektrum projektów (projekty wewnętrzne, międzynarodowe)
  • Dedykowany budżet szkoleniowy oraz szkolenia wewnętrzne - zarówno kompetencji testerskich, językowych (lekcje angielskiego) jak i Salesforcowych
  • Coroczne rozmowy ewaluacyjne pomagające wyznaczyć indywidualną ścieżkę rozwoju
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, na życie, pakiet multisport), biblioteczka do twojej dyspozycji, wsparcie zewnętrznego psychologa
  • Różne formy współpracy (preferowane B2B)
  • W przypadku chęci pracy z biura: dostępne dwie lokalizacje ze strefą chillout w Łodzi i Warszawie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Owocowe wtorki
  • Inne świadczenia socjalne