kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i zakupów

Firma: HERKULES S.A. miejsce pracy: Warszawa

HERKULES S.A. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyrobów budowlanych z betonu i strunobetonu wirowanego wraz z realizowaniem zleceń „pod klucz” na potrzeby projektu GSM-R

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy:

Specjalista ds. logistyki i zakupów
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych oraz Zespołem Kierowców,
  • planowanie i organizacja pracy transportu elementów żurawi hydraulicznych,
  • realizacja przyjętych założeń budżetowych,
  • rozliczanie zleceń transportowych,
  • optymalizacja kosztów związanych z transportem,
  • pozyskiwanie i ofertowanie usług,
  • przygotowywanie dokumentów do rozliczeń czasu pracy kierowców i ich raportowanie,
  • współpraca z przewoźnikami i firmami transportowymi w zakresie realizacji zleceń,
  • budowanie bazy dostawców usług transportowych,
  •  współpraca z dostawcami towarów i usług
  • negocjacje cenowe z dostawcami towarów i usług
  • współpraca z Zespołem Rzeczoznawców Techniki Samochodowej „PZM” w ramach wystawiania opinii i wycen taboru
  • będącego w posiadaniu firmy
  • logistyka w zakresie parku samochodowego – pojazdów ciężarowych i żurawi hydraulicznych
  • koordynacja w zakresie parkowania żurawi samochodowych, pojazdów ciężarowych i pojazdów osobowych
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra obsługa pakietów biurowych (MS Office – w szczególności Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenia średniego ( mile widziane wyższe).

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • zdolności organizacyjnych,
    kreatywności oraz umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • dokładności oraz odpowiedzialności,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • program benefitów i ubezpieczeń.