Etat Staż / Praktyki w dziale księgowości / Butikowy dział Finansów

Firma: Kingspan Light + Air || Essmann Polska miejsce pracy: Warszawa

Grupa Kingspan jest wiodącym światowym dostawcą technologii izolacyjnych i kompletnych systemowych rozwiązań dla budynków o wysokiej wydajności energetycznej i niskiej emisji CO2. Naszą misją jest bez emisyjna przyszłość, która koncentruje się na dobrobycie ludzi i naszej planety.

Staż / Praktyki w dziale księgowości / Butikowy dział Finansów
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Poszukujemy osoby, która jest w trakcie studiów i chciałaby rozpocząć swoją karierę zawodową w dziale księgowości i finansów.
  • Od pierwszych dni, powierzamy zadania w dziale AP.
  • To doskonała możliwość aby dołączyć do struktur międzynarodowej firmy z możliwością dalszego rozwoju jako AP/AR Accountant.
  • W krótkim czasie możesz nauczyć się:
  • Przetwarzać faktury i dokumenty finansowe
  • Księgować faktury zakupowe/sprzedażowe oraz wykonywać płatności
  • Komunikować się z dostawcami, ustalać saldo kont
  • Przetwarzać transakcje, wykonywać zapisy księgowe
  • Poznać butikowe SSC „od kuchni”
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów
  • Chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w obszarze księgowości i finansów
  • Dobra znajomość języka angielskiego [B2]
  • Dobra znajomość języka niemieckiego [B1/B2] –  będzie dużym atutem
  • Rzetelność i skrupulatne wykonywanie obowiązków
  • „Can do it attidute”
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie brutto 23 PLN/ h na umowie zlecenie
  • Możliwość przedłużenia współpracy jako Junior Accountant w dziale AP/AR
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością doskonalenia umiejętności językowych
  • Pracę w nowym biurze w prestiżowej lokalizacji w Wilanowie
  • Elastyczną formę zatrudnienia dla osób studiujących, możliwy niepełny wymiar czasu pracy [0,5-1,0], elastyczne godziny pracy uwzględniające zajęcia na uczelni