Etat Specjalista w zakresie administracji w Centrum Eksportu

Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista w zakresie administracji w Centrum Eksportu
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • realizacja zadań administracyjnych i logistycznych na rzecz Zagranicznych Biur Handlowych, w tym:
    • procedowanie wniosków o sfinansowanie na potrzeby ZBH
    • wsparcie ZBH w zakresie opisu dokumentów finansowo-księgowych, uzyskania niezbędnych akceptacji i przekazania dokumentów do Departamentu Finansów
    • przygotowywanie i uzgadnianie materiałów wymagających zgód korporacyjnych w zakresie umów zawieranych na rzecz ZBH
    • przygotowywanie i uzgadnianie materiałów do postępowań zakupowych zgodnych z Pzp
    • rozeznanie rynku w zakresie pozyskania usług na tłumaczenia dokumentów lub tłumaczenie dokumentów
    • udział w audytach dotyczących ZBH
    • procedowanie pełnomocnictw dla pracowników ZBH i innych podmiotów współpracujących
  • wsparcie Kierownika Regionu oraz Zagranicznych Biur Handlowych przy bieżących kwestiach administracyjnych
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie spraw administracyjnych dotyczących ZBH, w szczególności z departamentem finansowym i prawnym
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • znajomość języka angielskiego - na poziomie swobodnego czytania dokumentacji
  • doświadczenie w pracach administracyjnych lub obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość innych języków
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań