kandydatów

Etat Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych

Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • wsparcie prawne Inspektora Ochrony Danych w realizacji jego zadań wynikających przepisów RODO,
  • wsparcie komórek organizacyjnych Spółki w zakresie ochrony danych osobowych w tym opracowanie i opiniowanie umów, wzorów zgód oraz klauzul informacyjnych,
  • nadzorowanie i monitorowanie działań Spółki w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,
  • budowanie świadomości pracowników w zakresie ochrony danych osobowych, w tym prowadzenie szkoleń,
  • udzielanie rekomendacji z zakresu ochrony danych osobowych, sporządzanie, opiniowanie i aktualizacja dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych (m.in. polityki, instrukcje, wewnętrzne procedury i regulaminy),
  • bieżące doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych i współpraca przy projektach z udziałem innych departamentów Spółki,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji ochrony danych osobowych w zakresie wynikającym z realizowanych zadań.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z praktycznym stosowaniem przepisów o ochronie danych osobowych oraz bezpieczeństwem informacji,
  • zainteresowanie tematyką ochrony danych osobowych i chęć specjalizacji zawodowej w tym kierunku
  • praktyczna znajomość krajowych i europejskich przepisów w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności RODO,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • ukończone kursy, szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań,
  • analityczne myślenie i kreatywność w tworzeniu rozwiązań,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • ciekawe wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów,
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.