kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Firma: Biuro Orbis miejsce pracy: Warszawa

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.
Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.
Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget.

Specjalista ds. kadrowo-płacowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie dokumentacji pracowników związanej z zatrudnieniem, w tym umów o pracę, aneksów oraz dokumentów związanych z zakończeniem stosunku pracy, ustalaniem uprawnień emerytalnych i rentowych itp.
  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków ZUS
  • sporządzanie deklaracji, korekt oraz rozliczeń do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych związanych z rozliczaniem wynagrodzeń
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • sporządzanie raportów i analiz w obszarze kadr i płac
Nasze wymagania
  • chęć do pracy przy różnorodnych i wymagających zadaniach
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac, oraz ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w obsłudze dużych płatników, o rozproszonej strukturze (centrum usług wspólnych)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • otwartość, skrupulatność oraz branie odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • znajomość obsługi programu Płatnik
  • zaawansowany poziom znajomości MS EXCEL i umiejętność wykorzystywania innych narzędzi Office 365 w automatyzacji codziennej pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad legalizacji zatrudnienia obcokrajowców
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej dynamicznie zmieniającej się organizacji
  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz regulaminowy system premiowy
  • pakiet dodatkowych świadczeń, w tym prywatną opiekę medyczną, zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie
Job reference: SKP/0722/HR/BZ