kandydatów

Etat Specjalista od naprawy (laptopy, tablety, komórki)

Firma: Asbis Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7324785, z dnia 2022-07-26

ASBIS jest jednym z wiodących dystrybutorów produktów i rozwiązań z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych na rynkach wschodzących EMEA. Rozwijamy się i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Serwisanta, który dołączy do naszego zespołu w Polsce.

Specjalista od naprawy (laptopy, tablety, komórki)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie diagnostyki przeglądowej
  • Naprawa węzłów, bloków
  • Ocena stanu urządzeń zgodnie z instrukcjami
  • Naprawa urządzeń

Funkcji dodatkowe:

  • Pomoc w  pozyskiwaniu towaru
  • Opakowanie produktu

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych, tabletów, laptopów
  • certyfikat producenta będzie atutem
  • uczenie się i doskonalenie umiejętności
  • znajomość języków:  EN+PL, albo RU+PL, albo UA+PL, albo UA+ EN

Oferujemy

  • Praca w nowym projekcie należącym do grupy firm ASBIS.
  • Dołączając do projektu na tym etapie, kandydat ma doskonałą okazję, aby wpłynąć na tworzenie przyszłych przepływów pracy i udowodnić sobie do przyszłych możliwością karierowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę