kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji wewnętrznych

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Warszawa

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Specjalista ds. rekrutacji wewnętrznych
Twój zakres obowiązków
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end
  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesów rekrutacyjnych na każdym etapie
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi
  • Dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji
  • Przygotowywanie raportów dotyczących rekrutacji
Nasze wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w pracy w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych (Direct Search, LinkedIn)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
Oferujemy:
  • Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Cykliczne szkolenia z obszaru IT z naszymi ekspertami
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci