kandydatów

Etat Asystent w Dziale Handlowym

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent w Dziale Handlowym
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Wspieranie działań Przedstawiciela Handlowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywny kontakt z potencjalnymi klientami

Wymagania:

  • Osoba komunikatywna, łatwo nawiązująca kontakty, samodzielna
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość awansu na samodzielne stanowisko
  • Karta sportowa i ubezpieczenie medyczne na korzystnych warunkach
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + prowizje
  • Wdrożenie stanowiskowe i opiekę doświadczonego managera
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku