kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i zatrudnienia

Firma: Katalyst Education miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7383084, z dnia 2022-08-09

Specjalista ds. kadr i zatrudnienia

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zapewnienie właściwej legalizacji zatrudnienia i pobytu osobom niebędącym obywatelami polskimi, zgodnie z polskim prawem i polityką firmy
  • Obsługa cudzoziemców w zakresie przygotowania dokumentacji związanej z zatrudnieniem oraz ustaniem zatrudnienia cudzoziemców
  • Monitorowanie procesów imigracyjnych, w tym wniosków o pozwolenie na pracę i wsparcie wizowe
  • Nadzorowanie ciągłości dokumentów warunkujących legalność pobytu i pracy w Polsce
  • Kontakt z cudzoziemcami, firmami, Urzędami,
  • Przygotowywanie dokumentacji,
  • Monitorowanie spraw w Urzędach,
  • Zapewnienie sprawnej administracji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy od momentu zatrudnienia do zwolnienia pracownika (dystrybucja formularzy, nadzór nad ich prawidłowym wypełnieniem przez pracowników/zleceniobiorców, terminowe przygotowywanie skierowań na badania wstępne/ okresowe/ kontrolne, zgłaszanie do obowiązkowych szkoleń BHP, tworzenie umów o pracę, umów cywilno-prawnych)
  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Współpraca z działem HR
  • Obsługa systemu do rejestracji czasu pracy, analiza danych dotyczących czasu pracy oraz przygotowywanie danych do naliczania wynagrodzeń
  • Nadzorowanie i realizacja działań wynikających z istniejących i wdrażanych procesów HR (szkolenia, ocena okresowa, badania ankietowe itp.)
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedzę w zakresie przepisów dotyczących legalizacji pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość narzędzie MS Office, zwłaszcza Excel
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Samodzielność, dokładność, terminowość i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i wyznaczania priorytetów

Oferujemy

  • Współpracę z nowoczesnym, pracującym zwinnie zespołem, który chętnie podzieli się każdym dotychczasowym doświadczeniem w realizacji projektu
  • Bardzo dużą samodzielność
  • Możliwość stworzenia od nowa bardzo dużego edukacyjnego projektu na bazie polskiej wersji Pi-stacji
  • Pracę w nowoczesnym, nowym biurze w Warszawie
  • Stabilną umowę o pracę na pełen etat (5.000 brutto)
  • Wszystkie emocje związane z produkcją innowacyjnego produktu od zera :)