kandydatów

Etat Brygadzista / Lider zmianowy

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Mszczonów

Brygadzista / Lider zmianowy
Miejsce pracy: Mszczonów

Opis stanowiska:
  • sporządzanie raportów i zestawień,
  • nadzór nad magazynem,
  • monitorowanie wejść i wyjść pracowników magazynowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w koordynowanie zespołu oraz prac magazynowych
  • biegła obsługa programu SAP
Oferujemy:
  • umowa o prace bezpośrednio u pracodawcy
  • pewne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, ZFŚŚ, wczasy pod gruszą, bony, paczki, karta wędkarska