kandydatów

Etat Inżynier ds. Integracji Usług

Firma: Netia miejsce pracy: Warszawa

Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, a wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do naszego świata sprzedaży! Zrealizuj z nami swoje marzenia razem

Inżynier ds. Integracji Usług
Miejsce pracy: Warszawa
KG/IIU/PB/OGL
Opis stanowiska:
  • Projektowanie oraz wdrażanie sieci WAN, usług transmisji danych i rozwiązań bezpieczeństwa dla klientów biznesowych
  • Dobór rozwiązań w zakresie urządzeń sieciowych
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych takich jak: switch-e, router-y, firewall-e
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi zespołami podczas wdrażania nowych rozwiązań
  • Ścisła kooperacja z klientami w procesie dostarczania usług
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z sieciami ethernet/IP w jednym z obszarów: projektowanie, implementacja, integracja, eksploatacja bądź testowanie
  • Wiedza o sieciach IP dotyczącą: TCP/IP, usług DHCP i DNS, routing-u (BGP, OSPF, EIGRP), switching-u L2 (VLAN), NAT, IPSEC
  • Sprawna konfiguracja urządzenia przynajmniej jednego z producentów: Cisco, Juniper, Huawei, Fortinet
  • Duże zaangażowanie i chęć rozwoju kompetencji inżynierskich
  • Dobre umiejętności interpersonalne
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane
  • Dokumenty potwierdzające umiejętności, np. certyfikaty CCNA, CCNP, JNCIA, JNCIP, NSE4
  • Umiejętność pisania skryptów np. w Python
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii IP u jednego z czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce
  • Środowisko działania stymulujące rozwój kompetencji eksperckich w obszarze technologii
  • Szkolenia i warsztaty pozwalające na systematyczne podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Grupy Polsat Plus)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.