kandydatów

Etat Koordynator Dostarczania Usług FTTH

Firma: Solutions30 miejsce pracy: Warszawa

Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznym klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Dostarczania Usług FTTH
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie terminowym i jakościowym świadczeniem usług telekomunikacyjnych (dostarczanie/budowa instalacji FTTH)
  • reprezentowanie firmy we współpracy z kluczowymi klientami oraz urzędami
  • organizacja pracy rejonu i pracowników umożliwiająca osiągnięcie zakładanych celów operacyjnych i finansowych
  • realizowanie wyznaczonych zadań zgodnie z wytycznymi
  • zarządzanie grupą podwykonawców w wyznaczonym terenie
Nasze wymagania
  • doświadczenie w nadzorze nad działaniem grup serwisowych- mile widziane
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • nastawienie na skuteczne i konsekwentne działanie
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie.
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników.
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii.
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej.
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • przyjazną atmosferę pracy.