kandydatów

Etat Pomoc Kuchenna / Kasjer

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pomoc Kuchenna / Kasjer
Miejsce pracy: Warszawa

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni na stanowisko:

Pomoc Kuchenna /Kasjer

Miejsce Pracy : Warszawa

Wymagana książeczka sanepidowską

Poszukujemy na różne stanowiska

OFERUJEMY:
  • Praca na nowym sprzęcie, w małej, zgranej załodze.
  • Umowa zlecenia na okresie próbnym, później umowa o pracę.
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie.
  • Terminowe wypłaty.
  • Brak nieobecności w pracy nagradzamy dodatkową premią.
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy.
OBOWIĄZKI:
  • Pomoc w kuchni przy przygotowywaniu żywności.
  • Praca na dystrybucji.
  • Roznoszenie posiłków.
  • Utrzymywanie czystości w kuchni.
  • Obsługa kasy fiskalnej.
WYMAGANIA:
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Koordynator Techniczny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Zakroczym 17-04-2023
Etat Kucharz / Kucharka w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Zakroczym 11-04-2023
Etat Szef kuchni / Kucharz / Kucharka w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Zakroczym 08-03-2023
Etat Serwisant Klimatyzacji I Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa 03-01-2023
Etat Project Manager w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa 09-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-09-2022
Wyświetleń: 86