kandydatów

Etat Tajemniczy Klient w banku

Firma: TestoPRO Szymon Ruman miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7495452, z dnia 2022-09-06

TestoPRO

7 lat doświadczenia naszego zespołu i tysiące przepracowanych godzin.

Ogromne doświadczenie i wsparcie udzielonym naszym audytorom

– to wartości, które cechują TestoPRO.

Jesteśmy firmą zajmującą się badaniem platform internetowych, a dokładniej doświadczeniem użytkownika. Naszym celem jest pomóc wielu firmom w pozyskaniu rzetelnych informacji na temat procesów zachodzących w ich organizacjach. Każdy użytkownik zasługuje na to, aby podczas korzystania z usług lub produktów danej firmy mógł cieszyć się komfortem i łatwością ich użytkowania.

Tajemniczy Klient w banku

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca zdalna - możliwość stałej współpracy.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

Badanie Tajemniczy klient dotyczy platform internetowych 4 banków. Jego celem jest wcielenie się w rolę nowego użytkownika/klienta banku, który przystępuje do weryfikacji systemu oraz jakości obsługi klienta na infolinii wg pytań zamieszczonych w ankiecie(badanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy). Istnieje również możliwość wykonania badania dla mniejszej ilości banków.

Podczas wykonywania badania respondent testuje funkcjonowanie, komfort użytkowania platformy internetowej banku, jakość obsługi klienta na infolinii oraz proces zakładania 4 kont internetowych specjalnie przeznaczonych/dedykowanych do badania tajemniczego klienta (nie są to konta z jakich korzysta klienta banku). Konta są w pełni darmowe i ograniczone są w swoich funkcjonalnościach. Nie można na nich wykonywać żadnych operacji finansowych, mogą służyć jedynie do celów związanych z badaniem. Otwierane są w pełni internetowo przez uczestnika badania. Konta otwierane są na własne dane, które przechowywane są przez bank zgodnie z ustawą o bankowości z 29 sierpnia 1997 r. oraz ustawą o RODO. Dostęp do kont ma tylko i wyłącznie uczestnik badania, ponieważ jest to jego indywidualne narzędzie pracy. Po wykonanym badaniu konta są usuwane. Badanie nie wymaga wkładu finansowego. Jedyne co trzeba zainwestować to czas oraz zaangażowanie.

Zakres obowiązków:
  • Wysłanie 4 wniosków o otwarcie kont dedykowanych do badania.
  • Zalogowanie się do konta
  • Wykonanie ankiety - pytanie otwarte i zamknięte.
  • 2h - średni czas poświęcany na wykonanie całego badania.

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia!
  • Obywatelstwo polskie
  • Własny komputer
  • Pełnoletność

Oferujemy

  • 240 zł - wykonanie 1 zlecenia trwającego ok. 2 godziny
  • 560 zł - tyle zarobisz poszerzając zakres badania
  • Umowę o dzieło.
  • Podjęcie stałej współpracy - ok. 18 zleceń w miesiącu.
  • Elastyczny grafik - badania można wykonywać o dowolnej godzinie