kandydatów

Etat Starszy Technik Serwisu

Firma: Cyfrowy Polsat S.A. miejsce pracy: Warszawa

Cyfrowy Polsat S.A. jest jedną z największych polskich firm oraz wiodącą grupą medialno-telekomunikacyjną w regionie. Jesteśmy największym dostawcą zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce, zajmującym pozycję lidera na rynku płatnej telewizji, posiadającym wiodącą pozycję na rynku telekomunikacyjnym oraz prywatnych nadawców telewizyjnych.

Starszy Technik Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: STS/MP/UP/36/0122
Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie napraw dekoderów TV satelitarnej i naziemnej oraz innych urządzeń elektronicznych,
  • Naprawa urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów,
  • Ręczny montaż / demontaż komponentów THT, SMD, BGA.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowane specjalności: elektronika lub pokrewne,
  • Min. 3 lata doświadczenia w naprawach urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów,
  • Umiejętność diagnozowania i naprawiania urządzeń elektronicznych,
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Wysokie zdolności manualne, praktyczna umiejętność montażu / demontażu komponentów z użyciem lutownicy, hot air i mikroskopu.
Mile widziane
  • Znajomość obsługi stacji lutowniczej Martin Expert,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uprawnienia G1 eksploatacja.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia doświadczenia w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Polsce,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, oferty pracownicze),
  • Pracę w zgranym zespole ukierunkowanym na wspólny cel i dbającym o dobrą atmosferę pracy.