kandydatów

Etat Koordynator Serwisu (Chłodnictwo i Klimatyzacja)

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Koordynator Serwisu (Chłodnictwo i Klimatyzacja)
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy Warszawa

Twój zakres obowiązków:
  • Wyznaczanie zadań technikom, podwykonawcom zgodnie z otrzymanymi zadaniami serwisowymi
  • Koordynacja prac serwisowych i konserwacyjnych – przyjmowanie i weryfikacja zleceń od Klientów
  • Rejestrowanie w systemie serwisowym wizyt konserwacyjnych i serwisowych zgodnie z harmonogramem oraz bieżąca kontrola ich wykonania
  • Tworzenie harmonogramu konserwacji
  • Bieżący kontakt z Klientami w sprawie statusu realizacji prac
  • Dbanie o terminowe wykonywanie prac serwisowych i konserwacyjnych
  • Koordynacja małych instalacji i rozbudów systemów
  • Zamykanie zleceń serwisowych w systemie
  • Wycena wykonanych prac w systemie informatycznym
  • Odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy obieg dokumentów
  • Ścisła współpraca z logistyką, magazynem, finansami dla uzyskania prawidłowego obiegu dokumentów i zapewnienia ciągłości procesu serwisowego
  • Bieżący udział w dyżurach serwisowych dla zapewnienia 24h wsparcia technicznego
Nasze wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży technicznej,
  • Preferowane doświadczenie w branży chłodnictwo i klimatyzacja,
  • Orientacja na realizacje celów biznesowych,
  • Umiejętność budowania relacji z osobami na różnych poziomach w organizacji,
  • Sprawność operacyjna, myślenie analityczne,
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia analiz i raportów,
  • Znajomość zagadnień związanych z logistyką i funkcjonowaniem magazynu podzespołów serwisowych.
To oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę w dogodnej lokalizacji: Warszawa (Centrum),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Możliwość współtworzenia nowych standardów pracy Serwisu,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.