kandydatów

Etat Manager of Digital Sales

Firma: eService Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Dołącz już dziś do eService jako:

Manager of Digital Sales
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Budowanie strategii digital sales i realizacja postawionych celów sprzedażowych w zakresie pozyskiwania klientów B2B
  • Planowanie, koordynacja oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami (m.in. agencje, domy mediowe)
  • Zarządzanie budżetem oraz optymalizacja kosztów w odniesieniu do efektywności
  • Ustalanie priorytetów oraz koordynacja pracy zespołu Sales and Marketing Digital Unit
  • Tworzenie, przygotowywanie i przeprowadzanie digitalowych kampanii sprzedażowych
  • Analiza wskaźników i efektywności kampanii oraz proponowanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży lub usprawnianie procesów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi zespołami w celu optymalizacji lejka sprzedażowego oraz ścieżek klientów
  • Śledzenie najnowszych trendów i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających na rozwój sprzedaży w kanale digital
Oczekujemy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży Digital
  • Biegłości w posługiwaniu się narzędziami sprzedażowymi w obszarze digital
  • Doskonałego zrozumienia procesu sprzedaży, jego etapów i sposobów na optymalizację
  • Wysokich kompetencji analitycznych w obszarze sprzedaży e-commerce i marketingu
  • Potwierdzonych sukcesów w przygotowywaniu i realizacji kampanii digital sales
  • Skuteczności w działaniu, kreatywności, nastawienia na zmianę
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji skutecznych kampanii do segmentu b2b
Oferujemy:
  • Umowę o współpracę B2B
  • Szereg ciekawych wyzwań i możliwości rozwoju związanych z pracą w międzynarodowym środowisku, w nowo powstającym zespole
  • Możliwość angażowania się w różnorodne projekty i realny wpływ na prowadzony biznes
  • Pracę w dynamicznie zmieniającej się branży fin-tech

Czekamy na Twoje zgłoszenie