kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

*Opis stanowiska:* * przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, * kontrola stanów magazynowych, * przygotowywanie dokumentacji magazynowej. *Wymagania:* * uprawnienia na wózki widłowe, * dyspozycyjność (gotowość do pracy w weekendy), * znajomość obsługi systemów magazynowych (mile widziany Comarch ERP – praca z ''mobilnym'' magazynem), * sumienność , obowiązkowość, odpowiedzialność. *Oferujemy:* W zamian za kompetencje i zaangażowanie firma oferuje ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, szkolenia oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Oferty w formie CV z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: epalgan@interton-wra.com.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie Interton Sp. z o.o.
Etat Magazynier / Kierowca w firmie: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki 26-09-2022
Etat Operator linii lakierniczej w firmie: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki 20-07-2022
Etat Magazynier / Kierowca w firmie: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki 06-07-2022
Etat Ustawiacz wtryskarek w firmie: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki 06-07-2022
Etat Specjalista ds. narzędzi / Mechanik utrzymania ruchu w firmie: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki 06-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-10-2013
Wyświetleń: 698