Etat Specjalista ds. finansowych z językiem rosyjskim / ukraińskim

Firma: Columb Auto Trade miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7547463, z dnia 2022-09-20

Columb Auto Trade

Columb Auto Trade Sp. z o.o. to duża międzynarodowa firma w swojej branże, która bezpośrednio współpracuję z przedstawicielami Amerykańskimi. Istnieje na międzynarodowym rynku od ponad 7 lat. Od 2,5 roku aktywnie rozwija się na polskim rynku. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami amerykańskiej firmy logistycznej CargoLoop LLC (USA InterCargo), która zajmuję się transportem, załadunkiem i wysyłką aut ze Stanów Zjednoczonych.

Specjalista ds. finansowych z językiem rosyjskim / ukraińskim

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie finansami osobistymi w tym:
    • Wsparcie informacyjne w sprawach inwestycyjnych;
    • Opracowanie budżetu;
    • Prognozowanie miesięcznych przychodów i wydatków — prowadzenie planu finansowego;
    • Dobór indywidualnych i korporacyjnych programów inwestycyjnych;
    • Analiza i ocena ekonomicznych i finansowych oraz realizowanych projektów inwestycyjnych, rekomendowanie strategii współpracy kredytowej z klientami, w tym wielkości limitów i struktury transakcji;
    • Przygotowywanie raportów statystycznych.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze finansowym;
  • Język rosyjski minimum na poziomie B2;
  • Gotowość do złożonych i nowych projektów;
  • Umiejętność syntetycznego myślenia, formułowania wniosków oraz niezależność w prezentowaniu poglądów;
  • Dobra organizacja pracy, efektywność działań, umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy

  • praca w niepełnym wymiarze, praca od zaraz,

  • szybki rozwój i perspektywa na przyszłość,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (będzie ustalone po rozmowie rekrutacyjnej z kierownikiem),
  • ciekawa praca,
  • nowoczesne wygodne biuro w centrum Warszawy,
  • telefon oraz laptop,
  • szkolenia oraz rozwój,
  • silna kultura korporacyjna.
  • opieka i wsparcie ze strony firmy,
  • młody oraz pozytywny zespół,
  • bonusy za kreatywność.