kandydatów

Etat Kierownik Zespołu Koordynatorów Terenowych

Firma: Modus Sp. z o.o. Sp. Kom. miejsce pracy: Warszawa

Modus to Agencja Wsparcia Sprzedaży obecna na rynku od ponad 20 lat. Zadania powierzone nam przez klientów realizowane są przez profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, kierowników projektów
i konsultantów doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi koordynatorami i audytorami we wszystkich strategicznych miastach Polski, dbając o zwiększenie przewagi konkurencyjnej i zwiększenie wpływu naszych klientów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera akcesoriów telefonicznych, poszukujemy doświadczonego Menedżera, który przyjmie odpowiedzialność za kilkuosobowy zespół rozproszony na terenie Polski oraz za ich realizację celów biznesowych.

Kierownik Zespołu Koordynatorów Terenowych
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Analiza i rozwój kluczowych potrzeb i wymagań klientów.
  • Zarządzanie zespołem 6 Koordynatorów na terenie całej Polski.
  • Budowa relacji i rozwój biznesu z branży operatorów komórkowych.
  • Inicjowanie zmian mających na celu wzrost efektywności współpracy z kluczowymi klientami: portfolio, logistyka, umowy.
  • Koordynacja komunikacji pomiędzy kluczowymi klientami a zespołami wewnętrznymi: logistyka i marketing.
  • Planowanie strategiczne w celu poprawy wyników sprzedażowych klienta: cele, śledzenie KPI, budżet wewnętrzny.
  • Planowanie i prezentowanie raportów dotyczących postępów, celów i inicjatyw kwartalnych na potrzeby Zarządu.
  • Motywowanie i rozwój podległego zespołu.
  • Analiza konkurencji, udziałów w rynku, trendów oraz możliwości rozwoju biznesu.
Profil kandydata
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku.
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem - motywowanie, wyznaczanie celów, wsparcie w kontaktach z Klientem.
  • Mile widziana wiedza oraz doświadczenie w branży akcesoriów mobilnych u operatorów komórkowych i sprzedawców detalicznych.
  • Silne umiejętności prezentacyjne i analityczne.
  • Pro-aktywność w działaniu oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji.
  • Biegła znajomość pakietu Office.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość podstaw języka francuskiego będzie dużym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym.
  • Stabilna, wieloletnia współpraca na podstawie umowy B2B.
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.