Etat Operator Maszyn – Składarko-Sklejarka / Automat Sztancujący

Firma: Modus Sp. z o.o. Sp. Kom. miejsce pracy: Brwinów

MODUS to Ogólnopolska Agencja Wsparcia Sprzedaży z 25-letnim stażem na rynku.
Realizację powierzonych nam przez klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi koordynatorami i audytorami we wszystkich strategicznych miastach Polski, dbając o zwiększenie przewagi konkurencyjnej i zwiększenie siły oddziaływania naszych Klientów.

Obecnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek, których odbiorcami są polscy oraz zagraniczni klienci, poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób, aby osiągać wspólnie sukcesy!
Operator Maszyn – Składarko-Sklejarka / Automat Sztancujący
Miejsce pracy: Brwinów
Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn do produkcji opakowań (maszyn sztancujących oraz składarko-sklejarek);
  • Kontrola jakości produkowanych opakowań;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • Koordynowanie zespołu przy maszynie;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy z maszynami;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Zręczność manualna;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność, zaangażowanie, punktualność;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
Mile widziane
  • Uprawnienia UDT.
Oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną + kartę multisport;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premię za wydajność,
  • Przyjazne środowisko pracy.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.