kandydatów

Etat Pracownik w Dziale Windykacji Procesowej

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik w Dziale Windykacji Procesowej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 28.10.2022
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja zbiorów dokumentów
  • Przechowywanie i udostępnianie dokumentów
  • Obsługa korespondencji listownej oraz e-mail
  • Obsługa  urządzeń biurowych (faks, skaner, ksero)
  • Obsługa wewnętrznego systemu komputerowego
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu Office
  • Umiejętność dobrej organizacji
  • Punktualność
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Miłą atmosferę
  • Stabilizację