kandydatów

Etat Underwriter ds. Programów Międzynarodowych

Firma: Generali miejsce pracy: Warszawa

Underwriter ds. Programów Międzynarodowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Wystawianie polis dla klientów programów międzynarodowych
  • Ustalanie zakresu ubezpieczenia zgodnie z warunkami programu oraz standardami lokalnymi
  • Kontakt z rynkiem ubezpieczeń, a w szczególności z klientami oraz brokerami ubezpieczeniowymi
  • Rejestracja polis w systemach oraz monitoring płatności składek
  • Rozliczanie umów ubezpieczenia
  • Przygotowywanie raportów
Nasze oczekiwania:
  • 2 - letnie doświadczenie w zakresie obsługi programów międzynarodowych
  • Dobra znajomość produktów ubezpieczeniowych z obszaru korporacyjnego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z zakresu ekonomii/ finansów)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
  • Wysoki poziom komunikacji i umiejętność współpracy z innymi departamentami w organizacji
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Niekaralność zgodnie z przepisami ustawy o dystrybucji ubezpieczeń
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali, możliwość nauki języka angielskiego i profesjonalne wsparcie terapeutyczne
  • Praca w systemie hybrydowym w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach i webinarach