kandydatów

Etat Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma: Centrum Zdrowia Psychicznego dla Powiatu Piaseczyńskiego miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Ogłoszenie numer: 7736301, z dnia 2022-11-14

 Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno jest nową placówką (Poradnia Zdrowia Psychicznego z Punktem Zgłoszeniowo-Koordynacyjnym, Oddział Dzienny Psychiatryczny, Zespół Leczenia Środowiskowego), zlokalizowaną w Konstancinie-Jeziornej, oferującą kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach świadczeń psychiatrycznych i psychologicznych dla 150 tys. dorosłych mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Opis stanowiska

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno współpracujące z Przychodnią Medikar zatrudni Pielęgniarkę/Pielęgniarza do pracy w poradni zdrowia psychicznego, punkcie zgłoszeniowo koordynacyjnym, oddziale dziennym (oddział dzienny psychiatryczny) i zespole leczenia środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie-Jeziornej. Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole najlepszych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

UWAGA: Wymagane dyżury w ramach Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego, płatne w ramach oddzielnego rozliczenia dyżurowego, albo jako rozliczenie pracy w ramach równoważnego systemu czasu pracy – praca w systemie 24/7.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe w kierunku pielęgniarstwo,
  • wymagane min. 2 letnie doświadczenie w opiece nad pacjentem psychiatrycznym,
  • mile widziane: specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego / w trakcie ww. specjalizacji.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B),
  • udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego.