kandydatów

Etat Lekarz Psychiatra

Firma: Centrum Zdrowia Psychicznego dla Powiatu Piaseczyńskiego miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Ogłoszenie numer: 7892694, z dnia 2023-01-13

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno jest nową placówką oferującą kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach świadczeń psychiatrycznych i psychologicznych dla 150 tys. dorosłych mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego.

Lekarz Psychiatra

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Opis stanowiska

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno współpracujące z Przychodnią Medikar zatrudni Lekarza Psychiatrę do pracy w poradni zdrowia psychicznego, punkcie zgłoszeniowo koordynacyjnym, oddziale dziennym (oddział dzienny psychiatryczny) i zespole leczenia środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie-Jeziornej. Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole najlepszych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

UWAGA: Wymagane nocne konsultacje telefoniczne (telewizyty), albo dyżury w ramach Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego, płatne w ramach oddzielnego rozliczenia dyżurowego, albo jako rozliczenie pracy w ramach równoważnego systemu czasu pracy, praca w trybie 24/7.

Zakres obowiązków:

  • diagnoza i leczenie psychiatryczne
  • nocne konsultacje telefoniczne/nocne dyżury w Punkcie Zgłoszeniowo Koordynacyjnym
  • konsultacje psychiatryczne
  • współpraca z psychologami i psychoterapeutami
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami NFZ

Wymagania

  • praca w ramach oddziału, poradni, zespołu leczenia środowiskowego, punkcie zgłoszeniowo-koordynacyjnym – dyżury nocne/nocne konsultacje telefoniczne (do ustalenia)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza psychiatry (mile widziane w szpitalu, oddziale dziennym lub poradni zdrowia psychicznego)
  • tytuł lekarza specjalisty psychiatrii lub lekarza w trakcie specjalizacji w zakresie psychiatrii
  • empatia, wrażliwość oraz sumienność w pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowę zlecenie lub kontrakt B2B)
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego