kandydatów

Etat Kwalifikowany Pracownik ochrony – Dowódca Obiektu

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kwalifikowany Pracownik ochrony – Dowódca Obiektu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 25.10
Twój zakres obowiązków:
  • Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa
  • Dbanie o bezpieczeństwo obiektu
  • Wdrażanie działań prewencyjnych
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Raportowanie nieprawidłowości do przełożonego
Nasze wymagania:
  • Doświadczenia w pracy w ochronie na obiektach biurowych
  • Aktualnego wpisu na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej – warunek konieczny
  • Znajomości j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • Wykształcenia minimum  średnie
  • Znajomości obsługi Centrali PPOŻ
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Komunikatywności
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
To oferujemy:
  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po 3 miesiącach okresu próbnego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Praca w systemie 24 godzinnym
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego