kandydatów

Etat Pracownik ochrony - kontroler kompletacji

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Grójec

Pracownik ochrony - kontroler kompletacji
Miejsce pracy: Grójec
Nr ref.: WAR/540

Opis stanowiska:

  • Obsługa skanera
  • Kontrola poprawności kompletacji
  • Kontrola wysyłki towaru
  • Plombowanie transportów

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Konkurencyjne stawki wynagrodzenia w wysokości 29,44zł brutto za godzinę
  • Umowa o pracę po okresie próbnym
  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Praca w godzinach nocnych