kandydatów

Etat Koordynator działu handlowego

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 7837311, z dnia 2022-12-20

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od ponad 32 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się oraz najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie poszukuje energicznego i zmotywowanego do działania kandydata na stanowisko:

Koordynator działu handlowego

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • Przetwarzanie zamówień ze źródeł automatycznych
  • Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień od klientów
  • Wgrywanie listów przewozowych Klientów B2B
  • Obsługa zwrotów rynku tradycyjnego
  • Udział w targach zewnętrznych
  • Korespondencja mailowa z Przedstawicielami Handlowymi i Klientami
  • Kontakt telefoniczny z Przedstawicielami Handlowymi i Klientami
  • Pilnowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Tworzenie ofert handlowych dla przedstawicieli oraz przełożonego , przygotowanie kalkulacji
  • Wystawianie proform do ofert
  • Tworzenie/uzupełnianie plików zewnętrznych Klienta
  • Kontrola tras Przedstawicieli Handlowych oraz przeglądanie ich raportów
  • Raportowanie potrzebnych zestawień do działu handlowego
  • Realizacja miesięczna budżetu sprzedażowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczanie w dziale handlowym
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Terminowość i skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka obcego i branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Pracę w systemie I zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego