kandydatów

Etat Kupiec w dziale produktów świeżych - warzywa / owoce

Firma: Carrefour Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kupiec w dziale produktów świeżych - warzywa / owoce
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • znasz dobrze kategorię produktową (produkty świeże) i pierwsze doświadczenia związane z pracą kupca masz już za sobą,
  • orientujesz się w rynku FMCG,
  • posiadasz orientację biznesową, rozumiesz procesy i potrafisz łączyć różne perspektywy w prowadzonych działaniach,
  • posiadasz dobrą znajomość programu MS Office Excel,
  • potrafisz efektywnie planować i organizować swoją pracę,
  • dobrze radzisz sobie w pracy pod presją czasu,
  • lubisz współpracować z ludźmi i dobrze czujesz się w pracy zespołowej,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.
Twoje zadania:
  • zarządzasz portfolio kategorii produktowych i negocjujesz warunki z partnerami biznesowymi,
  • analizujesz rynek produktów i monitorujesz konkurencję,
  • pozyskujesz i wdrażasz nowe produkty,
  • współpracujesz z innymi działami w firmie w obszarach dotyczących zarządzania procesem zakupowym,
  • zarządzasz procesami systemowymi (produkty, przepięcia, statusy),
  • jesteś wsparciem w rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • raportujesz wyniki sprzedażowe.
Mamy dla Ciebie:
  • umowę na zastępstwo (do 31.12.2023 roku)
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • doskonale zlokalizowane biuro (Galeria Wileńska),
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę z perspektywami w międzynarodowej firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem