kandydatów

Etat Junior Marketing Manager

Firma: LGF Energy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8225106, z dnia 2023-05-04

Junior Marketing Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kreowanie i realizowanie działań oraz kampanii wspierających sprzedaż,
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Marketingu oraz wszystkimi działami firmy,
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założeniami,
  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją,
  • dbanie o spójność komunikacji oraz poprawność informacji,
  • tworzenie różnorodnych treści: teksty na www, opisy usług, scenariusze i współudział w realizacji wideo, treści do materiałów drukowanych,
  • analiza rynku pod kątem trendów i konkurencji, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku marketing, PR, dziennikarstwo, zarządzanie,
  • samodzielność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacji pracy,
  • otwarty umysł i gotowość na nowe wyzwania,
  • mile widziane doświadczenie w marketingu oraz znajomość narzędzi marketingu internetowego i zagadnień związanych z social media,
  • chęć kreatywnego działania i poszukiwania nowych rozwiązań.

Oferujemy

  • możliwość nauki oraz zdobycia doświadczenia zawodowego z obszaru marketingu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ zlecenie/ B2B,
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Duneko Pompy Ciepła,
  • przyjazną atmosferę w pracy z doświadczonym oraz ambitnym zespołem.