kandydatów

Etat Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Firma: LGF Energy miejsce pracy: Warszawa

LGF Energy działa na rynku nowych technologii już od 7 lat, w tym czasie udało się wypracować skuteczne metody dotarcia do nowych klientów oraz zorganizować jasne i przejrzyste warunki dla naszych przedstawicieli handlowych. Obecnie znajdujemy się w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku, Krakowie oraz Łodzi. Nasz dział sprzedaży jest zarządzany w 100% przez osoby które posiadają ogromne doświadczenie w sprzedaży, co przekłada się na realne wsparcie nowych pracowników jak i utrzymanie wyników przez obecnych

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Do naszej firmy LGF Energy poszukujemy Projektanta Instalacji Fotowoltaicznych.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie projektów instalacji fotowoltaicznych za pomocą oprogramowania PV-SOL, SolarEdge Designer;
  • Dobór elementów instalacji, opiniowanie i wskazywanie rozwiązań zgodnych ze sztuką;
  • Tworzenie schematów elektrycznych;
  • Przygotowywanie projektów instalacji na cele P/POŻ;
  • Wsparcie techniczne działu handlowego;
  • Szykowanie Zgłoszeń Instalacji PV do Zakładu Energetycznego.
Wymagania
  • Znajomość zagadnień z zakresu PV;
  • Doświadczenie w obsłudze programu PV-SOL;
  • Uprawnienia SEP/OZE - PV;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Terminowość realizacji zadań;
  • Znajomość pakietu MS-Office.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia;
  • Interesującą i samodzielną pracę;
  • Wsparcie zespołu.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Informujemy, że Administratorem danych jest LGF Energy Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.