kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Jakości w dziale Call Center

Firma: LGF Energy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8241384, z dnia 2023-05-10

Młodszy Specjalista ds. Jakości w dziale Call Center

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • monitoring rozmów, zgłoszeń mailowych oraz czatów,
  • planowanie i realizacja działań mających na celu poprawę jakości realizowanych zadań przez zespół obsługi klienta,
  • identyfikowanie możliwości poprawy efektywności poszczególnych procesów,
  • wykonywanie innych zadań powierzanych w codziennych działaniach przez kierownictwo firmy.

Wymagania

  • sprawna obsługa komputera, szczególnie pakietu MS Office (m.in. Excel i PowerPoint),
  • umiejętność przekazywania wiedzy, informacji zwrotnej oraz dobierana właściwych narzędzi rozwojowych,
  • samodzielność w działaniu oraz dobre planowanie swojego czasu,
  • komunikatywność i nastawienie na najwyższą jakość,
  • dobra organizacja pracy,
  • analityczne myślenie, dokładność,
  • znajomość Pakietu Microsoft 365 (w szczególności Excel).

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym, zaangażowanym zespole,

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

  • umowa zlecenie/o pracę/B2B

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (udział w kursach i szkoleniach).