kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: Calan Human Capital Sp. Z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy deweloperskiej, która buduje oraz zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi w całej Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy.
  • Stała kontrola terenu budowy oraz terenów przyległych do terenu budowy.
  • Nadzorowanie postępu prac związanych z realizacją przedsięwzięcia deweloperskiego.
  • Kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną.
  • Kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP.
  • Nadzór dokumentacji będącej w posiadaniu spółki pod kątem jej kompletności i przydatności do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego.
  • Wsparcie obsługi spółki w okresie gwarancji i rękojmi w przypadku wszelkich usterek budynku w tym koordynowanie działań pomiędzy spółką a wykonawcami w celu usunięcia wad i usterek.
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego realizowanego w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego.

Oczekiwany profil:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera budowy w spółce budowlanej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji.
  • Opieka zdrowotna.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.