Etat Specjalista ds. Rozliczeń Najemców / Property Finance Specialist

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa firma inwestująca w branży Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Najemców/ Property Fianance Specialist. Dana osoba będzie odpowiedzialna za obsługę finansową najemców, a przede wszystkim za wystawianie faktur, sporządzanie rozliczeń i zestawień oraz raportów finansowych dla właściciela.

Świetnie jeżeli masz doświadczenie w Real Estate na podobnym stanowisku, jednak nie jest ono wymagane. Na tym stanowisku masz możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowego inwestora w branży Nieruchomości.

Specjalista ds. Rozliczeń Najemców / Property Finance Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Wystawianie faktur, sporządzanie zestawień i rozliczeń dla najemców;
  • Analiza umów najmu, wprowadzanie danych z umów do systemu finansowego;
  • Sporządzanie raportów finansowych dla właścicieli nieruchomości;
  • Kontrola akceptacji faktur kosztowych, realizacja płatności zgodnie z ustalonymi procedurami;
  • Księgowanie płatności od najemców, windykacja należności;
  • Uzgadnianie sald należności i zobowiązań przy współpracy z działami księgowymi klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (dział Księgowości lub Finansowy);
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub status studenta ostatnich lat;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Zaangażowanie, dociekliwość, skrupulatność;
  • Umiejętność analizy dokumentów.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub kontrakt B2B dla zainteresowanych);
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport;
  • Praca w międzynarodowej firmie.