kandydatów

Etat Współpracownik do zadań administracyjnych

Firma: INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4928112, z dnia 2021-06-11

Instytut Adama Mickiewicza

poszukuje współpracownika do zadań administracyjnych

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego marki Polska poprzez aktywny udział w międzynarodowej wymianie kulturalnej. Instytut zrealizował i realizuje projekty kulturalne w 70 krajach na 5 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Izraelu, krajach Beneluksu, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Francji, Niemczech, Turcji, USA, na Ukrainie, Litwie, a także w Algierii, Maroku, Indiach, Japonii i Chinach. W ramach dotychczas zrealizowanych działań IAM zaprezentował blisko 5 550 wydarzeń, które obejrzało blisko 52 miliony widzów na pięciu kontynentach. Wszystkie projekty prowadzone przez Instytut sygnowane są flagową marką Culture.pl.

Współpracownik do zadań administracyjnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

przygotowywanie i prowadzenie naborów i oceny formalnej wniosków dot. dotowanych projektów kulturalnych, w tym:

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji; współpraca przy rejestracji i ocenie formalnej wniosków złożonych w naborze; obsługa programów służących do naboru oraz wewnętrznych systemów informatycznych wykorzystywanych w IAM,
  • wprowadzanie niezbędnych danych do systemu informatycznego wykorzystywanego w IAM,
  • przygotowanie i monitorowanie umów, aneksów oraz rozliczanie raportów końcowych, przygotowanie danych do Komisji Oceniającej,
  • przygotowanie informacji dla wnioskodawców i beneficjentów,
  • przygotowanie niezbędnych zestawień i sprawozdań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność rozliczania kosztorysów oraz oceny harmonogramów w projektach,
  • bardzo dobra znajomość systemu MS Office (w tym program Excel),
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysokie zdolności organizacyjne, wielozadaniowość,
  • umiejętności komunikacyjne i działanie zespołowe,
  • umiejętność planowania własnych działań,
  • doświadczenie w obszarze kultury/promocji/administracji/obsługi systemów informatycznych,
  • nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów, analityczne myślenie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie przy obsłudze programów dotacyjnych,
  • doświadczenie w obszarze pisania lub rozliczania wniosków składanych drogą elektroniczną w systemie Witkac,
  • znajomość Xpertisa, Protona lub innego programu do obiegu dokumentacji,
  • doświadczenie we współpracy z instytucją publiczną/administracji publicznej,
  • doświadczenie w zakresie opracowywania, monitorowania i rozliczania umów,
  • znajomość programu Lotus Notes lub podobnego,
  • doświadczenie we współpracy z instytucjami kultury.

Oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
  • środowisko pracy wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.