Etat Architekt ds. Aranżacji Wnętrz / Deweloper Mieszkaniowy

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowy deweloper mieszkaniowy obecny od lat na polskim rynku tworzy nowe stanowisko w strukturze. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzenie projektów dotyczących projektowania wnętrze pod kątem inwestycji typu PRS oraz Klientów indywidualnych. Poszukujemy osób doświadczonych w projektowaniu wnętrze dla deweloperów mieszkaniowych po stronie biura lub inwestora.

Architekt ds. Aranżacji Wnętrz / Deweloper Mieszkaniowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Tworzenie programu wykończeniowego dla Klientów PRS oraz Klientów indywidualnych
  • Tworzenie katalogu ofertowego dla Klientów
  • Praca nad aranżacją wnętrza części wspólnych projektów mieszkaniowych
  • Praca nad koncepcją zieleni w projektach mieszkaniowych
  • Negocjacje warunków umowy
  • Współpraca z dostawcami oraz kontakt z podwykonawcami
Wymagania:
  • Studia wyższe z zakresu Architektury lub pokrewnych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz śledzenie trendów
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenie kompetencji w gronie profesjonalistów