kandydatów

Etat Magazynier - Operator Wózków Widłowych

Firma: C.T. SERVICE SA miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 4959818, z dnia 2021-06-17

CT Service tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Magazynier - Operator Wózków Widłowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami
  • Przygotowywanie i obsługa zamówień do wysyłki - przesyłki kurierskie i paletowe (krajowe i zagraniczne)
  • Kontrola ilościowa towaru
  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • Dbanie o porządek na magazynie i o powierzony sprzęt

Wymagania

  • Podstawowa obsługa komputera (pakiet Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 2 lata
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT) - warunek konieczny
  • Doświadczenie w wystawianiu dokumentów magazynowych PZ, WZ, itp.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie