kandydatów

Etat Główny Księgowy

Firma: C.T. SERVICE SA miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5164512, z dnia 2021-07-14

CT Service tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Główny Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości i rachunkowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie i wysyłka wszelkiego rodzaju deklaracji, min. VAT, PIT, CIT, ZUS, itd.
  • Prowadzenie spraw kadrowych firmy
  • Obsługa systemu RAX
  • Nadzór nad realizacją polityki rachunkowości oraz narzędziami i procedurami finansowo-księgowymi w spółce
  • Organizacja pracy w dziale finansowo-księgowym i administracyjnym
  • Bieżąca analiza i księgowanie zdarzeń gospodarczych
  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem, kompletnością i poprawnością sporządzanych dokumentów
  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, opracowywanie analiz wyników ekonomiczno - finansowych
  • Opracowywanie w porozumieniu z Dyrektorem ds. Finansów rocznych i celowych planów finansowych
  • Sporządzanie innych sprawozdań, raportów i zestawień
  • Współpraca z biegłym rewidentem i doradcami podatkowymi
  • Sprawozdawczość na potrzeby organów podatkowych, GUS, NBP
  • Obsługa bankowości elektronicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe – minimum 5 lat na stanowisku Głównego Księgowego
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Zdolności analityczne, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywanej pracy
  • Umiejętność przeprowadzania analiz finansowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku
  • Aktywny udział w dalszym rozwoju działalności spółki