kandydatów

Etat Pakowacz / Pakowaczka - Pracownik produkcji

Firma: C.T. SERVICE SA miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5210331, z dnia 2021-07-21

CT Service tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Pakowacz / Pakowaczka - Pracownik produkcji

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Pakowanie i sortowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi
  • Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych
  • Kontrola jakości produktów oraz opakowań
  • Obsługa maszyn - ustawianie parametrów
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • Przygotowanie raportów z wykonanej pracy
  • Przygotowanie wysyłek

Wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Sumienność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność obsługi komputera i poczty elektronicznej
  • Znajomość programu Excel
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po 12 miesiącach na czas nieokreślony)
  • Stałe i stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w miłej atmosferze