Etat Customer Service Specialist / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowy deweloper specjalizujący się budowie osiedli mieszkaniowych poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Nowa osoba dołączy do Działu sprzedaży i będzie odpowiadać za utrzymanie jakości obsługi Klientów dedykowanych inwestycji na najwyższym poziomie, poprzez odpowiadanie na pytania, wątpliwości, reklamacje Klientów zawierających umowy związane z kupnem nieruchomości.

Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów oraz zdecydowanie konkurencyjne wynagrodzenie.

Customer Service Specialist / Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja całej obsługi posprzedażowej Klientów dedykowanych inwestycji
  • Odpowiadanie na wszystkie prośby Klientów
  • Koordynacja procesu zgłoszeń Klientów dotyczących zmian projektu wnętrza
  • Bieżący kontakt z Klientami w celu odpowiedzi na zapytania, reklamacje itp.
  • Bieżąca współpraca z administratorami sprzedaży, działami księgowymi, finansowymi, technicznymi i handlowymi.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla dewelopera
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i praca pod presją czasu, orientacja na klienta oraz dokładność, elastyczność i zaangażowanie
  • Zorientowanie na Klienta
  • Umiejętność obsługi MsOffice
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Realne możliwości rozwoju