kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa spółka z branży Nieruchomości mająca swoją siedzibę w centrum Warszawy poszukuje Recepcjonistki / Recepcjonisty. Firma zapewnia pracę dającą możliwość rozwoju i awansu, atrakcyjne warunki i przyjazną atmosferę pracy.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • Koordynacja spraw administracyjnych i bieżąca obsługa sekretariatu;
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (obsługa pocztowo-kurierska);
  • Obsługa centrali telefonicznej, odbieranie i przekierowywanie telefonów;
  • Przyjmowanie gości (pierwszy kontakt);
  • Dbanie o wizerunek firmy;
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze;
  • Zamawianie biletów, hoteli;
  • Wykonywanie codziennych prac biurowych.
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętności obsługi Pakietu MS Office;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem;
  • Dokładności, terminowości oraz rzetelności przy wykonywaniu zadań;
  • Otwartości na wiedzę i nowe doświadczenia;
  • Optymistycznego nastawienia;
  • Miła aparycja będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w normowanych godzinach;
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Dodatkowe benefity.