kandydatów

Etat Asystentka / Asystent Działu Capital Markets

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa firma inwestująca w branży Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko Asystent/ka Działu Capital Markets. Dana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za obieg dokumentacji, prace biurowe,
obsługę VDR.

Asystentka / Asystent Działu Capital Markets
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Obieg korespondencji, organizacja podpisywania dokumentów wewnętrznie i zewnętrznie;
  • Typowe prace biurowe: skanowanie dokumentacji, zapisywanie na dysku,
  • Tworzenie zestawień/list/załączników do dokumentacji;
  • Prowadzenie VDR (virtual data room): nadawanie dostępów,
  • Udostępnienie dokumentów, odpowiadanie na pytania w tzw. Q&A form.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe lub status studenta: Gospodarka Przestrzenna,
  • Geodezja i Kartografia, Wycena Nieruchomości, Finanse lub pokrewne,
  • Angielski umożliwiający swobodną komunikację,
  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
  • Dokładność, terminowości oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań,
  • Otwartość na wiedzę i nowe doświadczenia,
  • Optymistyczne nastawienie.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę lub B2B (do wyboru pracownika),
  • Pełen etat,
  • Praca w biurze w świetnej lokalizacji,
  • Pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny),
  • Praca w międzynarodowej firmie.