Etat Dyrektor ds. Przygotowania i Realizacji Inwestycji (Członek Zarządu)

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Spółka deweloperska od lat obecna na rynku inwestycji mieszkaniowych poszukuje Dyrektora dz. Przygotowania i Realizacji Inwestycji (w randze Członka Zarządu).

Od nowej osoby oczekujemy, że aktywnie włączy się w rozwój spółki wraz z pozostałymi członkami Zarządu i będąc jedną z kluczowych osób w organizacji będzie mieć możliwość dalszego rozwoju oraz w dalszej przyszłości otrzymania części udziałów w spółce.

Firma posiada bardzo dobrą opinię, realizowane inwestycje zawsze cieszyły się popularnością a Klienci byli i są najlepszymi ambasadorami marki.

Rekrutacja prowadzone jest w związku z kolejnymi inwestycjami, które wchodzą do przygotowania, a tym samym potrzebą rozwoju struktury firmy.

Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby z doświadczeniem w spółkach deweloperskich na stanowiskach związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych.

Oferta kierowana jest do managerów średniego i wyższego szczebla, którzy aktywnie włączają się w kierowanie projektami i poszukują możliwości rozwoju na wyższym stanowisku.

Dyrektor ds. Przygotowania i Realizacji Inwestycji (Członek Zarządu)
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem oraz aktywne uczestnictwo w:
  • Przygotowywanie gruntów pod nowe inwestycje poprzez zarządzanie procesem uzyskiwania wszelkich decyzji administracyjnych i pozwoleń, koordynacje projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych po nadzór nad zespołem technicznym podczas realizacji (Dział Techniczny oraz GW);
  • Określanie produktu w zależności od lokalizacji, grupy docelowej, uwarunkowań technicznych i prawnych oraz przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej;
  • Przygotowywanie harmonogramów oraz budżetów inwestycji, nadzór nad ich implementacją, a także określenie kamieni milowych i monitorowanie postępów;
  • Wsparcie dla innych uczestników procesów inwestycyjnych;
  • Nadzór na jakością procesów wewnętrznych oraz komunikacji między zespołami i członkami zespołów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w strukturach znaczących spółek deweloperskich, przede wszystkim w obszarze przygotowania inwestycji, realizacji, zakupu gruntów i zarządzania budżetem i harmonogramem inwestycji mieszkaniowych;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za kierowanie projektami deweloperskimi, przede wszystkim w fazie od analizy potencjału nieruchomości, przez zakup po uzyskanie PnB;
  • Wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem;
  • Wysoka etyka pracy, odpowiedzialność za wynik oraz kultura biznesowa.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt B2B).
  • Niezbędne narzędzia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazna atmosferę pracy.