kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ekoenergetyka Sales Sp. z o.o. to spółka handlowa specjalizująca się w sprzedaży infrastruktury szybkiego ładowania do samochodów elektrycznych. Oferuje szeroki wachlarz produktów seryjnych takich jak: stacje DC, punkty AC, akcesoria oraz usługi.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • sprzedaż stacji ładowania do pojazdów elektrycznych;
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie oraz budowanie długotrwałych relacji;
  • bieżące monitorowanie rynku, identyfikacja szans rynkowych;
  • udział w targach i konferencjach branżowych;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • budowanie wizerunku firmy w jej otoczeniu biznesowym;
  • raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach i uwagach klientów;
Profil Kandydata:
  • min.2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (preferowana branża techniczna);
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2);
  • mile widziana znajomość innego języka obcego;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne);
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność negocjowania;
  • wysoka kultura osobista;
  • nastawienie na cel;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
  • Karta Medicover Sport
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen
  • Dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
  • Innowacyjne projekty e-mobility
  • Interdyscyplinarny zespół
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Emplo – platforma do komunikacji
EkoWorkPlace
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa
  • Ruchomy czas pracy