kandydatów

Etat Inżynier Budowy (dział ofertowy)

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dla Generalnego Wykonawcy z kapitałem międzynarodowym, zaangażowanego w realizację na terenie całego kraju obiektów kubaturowych / przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Budowy do Działu ofertowego. Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji. Istnieje możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, oraz możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale.

Inżynier Budowy (dział ofertowy)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert do przetargów Inwestorskich w oparciu o procedury i standardy firmowe,
  • Kontakt z Podwykonawcami/Dostawcami w zakresie przygotowania ofert w danym zakresie prac,
  • Uczestniczenie w spotkaniach z Inwestorem w trakcie przygotowania oferty,
  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych dot. potencjalnych projektów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (min, inżynierskie),
  • Obsługi komputera, MS Office, AutoCad,
  • Odpowiedzialność i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy,
  • Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, otwartości i dążenia do wyznaczonego celu,
  • Doświadczenia w branży budowlanej po stronie Generalnego Wykonawcy,
  • lub Podwykonawcy przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
  • Elastyczne godziny pracy (praca stacjonarna w Warszawie),
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego,
  • Szkolenia językowe,
  • Komputer, telefon.