kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa

Firma: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5201397, z dnia 2021-07-20

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko: Samodzielna

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?
Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?
Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości Fundacji,
  • obsługa księgowa Fundacji oraz Beneficjentów Fundacji (księgowane dokumentów, przygotowywanie oraz wysyłanie deklaracji),
  • obsługa kadrowa Fundacji oraz Beneficjentów (rozliczanie pracowników, rozliczanie zaliczek na PIT),
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń Fundacji,
  • nadzór nad prawidłową pracą działu kadrowo-księgowego Fundacji,

Wymagania

  • wiedza z zakresu księgowości (KPiR, pełna księgowość),
  • znajomość prawa podatkowego/finansowego,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • znajomość programu Comarch Optima,
  • praca minimum 8 godzin dziennie w biurze,

Oferujemy

  • na podstawie umów cywilnoprawnych, (UMOWA O DZIEŁO/UMOWA ZLECENIE),
  • wynagrodzenie plus wynagrodzenie prowizyjne,
  • współtworzenie struktury organizacyjnej największego Inkubatora Przedsiębiorczości w Polsce,
  • pracę przy wielu ciekawych projektach,
  • stałe wsparcie merytoryczne z zakresu prawa i zarządzania,