kandydatów

Etat Doradca Podatkowy

Firma: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6376047, z dnia 2022-01-17

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko: Samodzielna

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?
Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?
Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko: Samodzielna księgowa

Doradca Podatkowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie opinii podatkowych (CIT / WHT bądź VAT);;
  • Proponowanie i/lub przygotowywanie narzędzi / rozwiązań wpływających na poprawę efektywności wykonywanych zadań;
  • Analiza aktualnego orzecznictwa, doktryn, zmian legislacyjnych, fachowych komentarzy
  • Samodzielne prowadzenie projektów podatkowych;
  • Bieżąca współpraca z klientami oraz innymi zespołami
  • Nadzorowanie i przygotowywanie projektów komentarzy, opinii, wniosków o interpretację, pism procesowych i innej korespondencji;
  • Analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych zdarzeń gospodarczych i proponowanie optymalnych rozwiązań dla klientów;
  • Utrzymywanie relacji z klientami;
  • Prowadzenie szkoleń;

Wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;
  • Wpis na listę doradców podatkowych
  • Poszerzona wiedza z zakresu podatków i podstawowa z rachunkowości;
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie podatków w kancelarii prawnej lub spółce doradztwa podatkowego;
  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;
  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;
  • Duża samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;
  • Znajomość obsługi programów Microsoft Office;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami;
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy.

Oferujemy

  • praca na podstawie umów cywilnoprawnych, (UMOWA O DZIEŁO/UMOWA ZLECENIE),
  • wynagrodzenie NETTO 10000 zł,
  • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji,
  • współtworzenie struktury organizacyjnej największego Inkubatora Przedsiębiorczości w Europie Środkowo-Wschodniej ,
  • pracę przy wielu ciekawych projektach,
  • stałe wsparcie merytoryczne z zakresu administracji, finansów, podatków i prawa