kandydatów

Etat Specjalista ds. social media

Firma: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6373728, z dnia 2022-01-17

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp powstała w 2012 roku i jest największym inkubatorem przedsiębiorczości w Europie Środkowo-Wschodniej, pod skrzydłami której w 2022 roku rozwijało się ponad 5000 startupów. Fundacja zapewnia alternatywne rozwiązania dla osób rozpoczynających lub zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

W tym zakresie oferuje kompleksowy program wsparcia dla początkującego przedsiębiorcy – od udostępnienia własnej osobowości prawnej, poprzez doradztwo prawne i księgowe, pomoc ekspertów z branży IT i marketingu, aż po zaplecze lokalowe (Biznes Zone) i system szkoleń biznesowych.

Od początku swojej działalności Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp szybko zyskuje uznanie i popularność wśród przedsiębiorców z całego kraju, tworząc tym samym strukturę o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie posiada sieć 22 oddziałów zlokalizowanych w największych polskich miastach m.in. : Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Częstochowie, Łodzi, Rzeszowie czy Katowicach.

Specjalista ds. social media

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Projektowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych wszystkich projektów i eventów Fundacji (w tym m.in. portali MyLektor, Twój-Biznes.pl, Twoja Firma, Biznes Zone)
  • Monitoring mediów i Internetu. Analiza rynku, konkurencji oraz potencjalnych szans na rozwój dla Fundacji i podległych pod nią podmiotów
  • Budowanie wizerunku firmy w oparciu o przyjęte założenia strategii

Wymagania

  • Biegła znajomość tematyki biznesowej i świata startupów, znajomość trendów marketingowych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość managera reklam na Facebooku
  • Sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych
  • Co najmniej średnio-zaawansowana znajomość i narzędzi Google: Analytics, ADS

Oferujemy

  • pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie sektora startupów
  • wynagrodzenie 3700 zł netto na podstawie umowy o dzieło / zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i tworzenia struktury organizacyjnej najprężniej rozwijającego się inkubatora przedsiębiorczości w Europie Środkowo-Wschodniej
  • możliwość poznana wielu ciekawych ludzi ze sfery biznesowej
  • okazję do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez Fundację
  • pracę w elastycznych godzinach, w wymiarze 40h/tyg
  • Spełniasz stawiane wymagania? Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV!